En Son Haber 34

Ümraniye Belediyesi Birimler Arası Spor Müsabakalarının Ödül Töreni Yapıldı

Ümraniye Belediyesi Birimler Arası Spor Müsabakalarının Ödül Töreni Yapıldı
  1. EHA.Ümraniye Belediyesinin birimler arası kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlediği spor müsabakalarında dereceye girenlere ödülleri takdim edildi. Ayrıca düzenlenecek olan turnuvaların futbol müsabakaları için 2019 fikstür çekimi Ümraniye Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı.
    Ümraniye Belediyesinin birimler arası kaynaşmayı sağlamak amacıyla düzenlediği spor müsabakalarında dereceye girenlere ödülleri takdim edildi. Ayrıca düzenlenecek olan turnuvaların futbol müsabakaları için 2019 fikstür çekimi Ümraniye Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapıldı.Düzenlenen kura çekim programına Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir ve Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Feyzullah Akyıl ile personeller katıldı.Kura çekimi programında kısa bir konuşma yapan Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, spor ve turnuvalar hakkında kısa bir bilgi vererek, “Her sene Ümraniye Belediyemiz tarafından birimler arası kaynaşmayı, dostluğu pekiştirmek adına böyle güzel müsabakalar düzenliyoruz” dedi. Konuşmalarını sürdüren Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir, “Oynanacak müsabakalarda tüm takımlarımıza başarılar diliyorum. Ayrıca geçen sene oynanan turnuvalarda dereceye giren sporcularımızı, başarılarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.
    Daha sonra Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Özdemir ve Ümraniye Belediyesi Gençlik ve Spor İşleri Müdürü Feyzullah Akyıl tarafından futbol turnuvaları için fikstür çekimi yapılarak, geçtiğimiz yıl oynanan müsabakalarda dereceye giren takım ve sporculara ödülleri takdim edildi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı