En Son Haber 34

Ünlü Sinema Sanatçısı Fikret Hakan hayatını kaybetti

Ünlü Sinema Sanatçısı Fikret Hakan hayatını kaybetti

EHA.Fikret Hakan’ın manevi kızı Nursel Eroğlu ve ünlü oyuncu Salih Güney’le telefonda konuşan Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, Fikret Hakan’ın ölüm sebebinin akciğer kanseri olmadığını yazdı. Akay, Fikret Hakan’ın hastanede ve evde çekilen son fotoğraflarını da Facebook adresinden yayınladı.İşte Onur Akay’ın Facebook adresinden yaptığı o paylaşım ve o fotoğraflar:

Fikret Hakan’ın ölüm sebebi yanlış yazıldı. İşte asıl ölüm sebebi ve hayranlarına hatıra kalması için evde ve hastanede çekilen son fotoğrafları:
Fikret Hakan’la Mayıs ayında hastaneye kaldırılmadan çok kısa süre önce telefonla konuşmuştum. Bugün, yakın arkadaşım Fikret Hakan’ın manevi kızı Nursel Eroğluve değerli oyuncu Salih Güney’le telefonda konuştum. Nursel, “Fikret Hakan akciğer kanseri değildi. Doktorlar hiçbir zaman kanser teşhisi koymadı. Akciğerinde bir leke var dediler ve o lekeyi lazerle yok ettiler.” dedi. Salih Güney ise, “Cenaze tarihi tam olarak duyulmadığı için katılım az. Bugün kaldırılmamalıydı.” diyerek isyan etti.EVDE YERE DÜŞMÜŞ!

Fikret Hakan, 21 Mayıs’ta evde yere düşmüş ve Nursel’i aramış. 32 yıllık hayat arkadaşı ise o sırada Bodrum’da bulunuyormuş. Fikret Bey, “Nursel ben düştüm hemen gel” demiş ve o da hemen apar topar yanına giderek ambulans çağırmış. Fikret Bey, Kartal Araştırma Hastanesi’nde yakın bir doktor arkadaşı olduğu için orayı tercih etmiş ve oraya gitmişler. Tahlillerin tamamı temiz çıkmış, ancak ateşi olduğu için hastaneye yatarak araştırmak istemişler.
NEFESİ TIKANDIĞI İÇİN VEFAT ETMİŞ!

Hürriyet

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı