En Son Haber 34

Vahap Seçer: Tarsus’u salladı

Vahap Seçer: Tarsus’u salladı

EHA.CHP’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, Mersin’in Tarsus İlçesi’nde partisinin ilçe başkanlığını ziyaret etti daha sonra ise esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.Vahap Seçer: Herkesin oyuna talibimCHP’nin Mersin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Vahap Seçer, Mersin’in Tarsus İlçesi’nde partisinin ilçe başkanlığını ziyaret etti daha sonra ise esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen aynı zamanda Tarsuslu olan Vahap Seçer, CHP Antalya İl Başkanı Adil Aktay, CHP Mersin Milletvekili Cengiz Gökçel, İl Yöneticileri, Tarsus İlçe Başkanı Ali İlk, İlçe Yöneticileri, CHP Tarsus Belediye Başkan Aday Adaylarının da katılımıyla, CHP Tarsus İlçe Binası önünde partililerle bir araya geldi.Vahap Seçer'den Tarsus çıkarmasıGaleri: Vahap Seçer’den Tarsus çıkarması

“SEÇİMİ KAZANMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIM”

Seçer, “Ben elimden geldiği kadar değil, seçimi kazanmak için her şeyi yapacağım” dedi.

Çok sayıda partili ve vatandaşın katılım sağladığı açık hava toplantısında, kendisini desteklemeye gelen kalabalığa hitap eden Vahap Seçer, “Milletvekili adayı olmadık, arkadaşlarımızın yanında olduk. Türkiye Referandumlar yaşadı, görevde değildik iş hayatın da idik, tehlikeye açık bir yapıdaydık. Devletin bir baskısı olabilir demedik, Partimizin ve dünya görüşümüzün yanında olduk.

Seçimler geldi, “Hayır ben aday değilim, yeni arkadaşlarımız aday olsun” dedik. Biz hedefimizi koymuşuz 31 Mart 2019’da Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığını Cumhuriyet Halk Partisine kazandıracağız dedik. Bu samimiyetimizi Allah gördü, Allah gönlümüze göre verdi.” ifadelerini kullandı.

VAHAP SEÇER: “BEN HERKESİN OYUNA TALİBİM”

Seçimi kazanmak için elimden geleni yapmayacağım, ben seçimi kazanmak için her şeyi yapacağım sözleriyle kalabalıktan büyük alkış alan Vahap Seçer, “Ben sadece Cumhuriyet Halk Partililerin oyunu istemiyorum, onlar zaten Cumhuriyet Halk Partisine verecek. Az önce söyledim, ben tüm canlı varlığın Belediye Başkanı olacağım dedim, ben herkesin oyuna talibim. AK Partilinin de, MHP’linin de, İyi Partilinin de… Kürt’ün de.. Türk’ün de.. Arap’ın da.. Yörük’ün de.. Ben Anadoluyum dedim Anadolu.. Ben bu kente hizmet etmek istiyorum… ” dedi.

“İŞSİZLİK SORUNUNUN ÇÖZECEĞİM”

Seçer, “Bu kentte işsiz insanlar var. Bizi insanlar telefonla arıyor. “İş bulamıyoruz, çocuğumuz, gelinimiz kızımız işsiz, aşsız, ekmeksiz” diyor.  Bunun AK Partilisi, MHP’lisi yok.. Bunu dini imanı yok! Alevi Sünni ayrımı yok. Bu çocuk işsiz bu çocuk garip. Bu çocuğa iş yaratmamız lazım.” ifadeleriyle işsizliği çözecek projelerinin olduğunu belirtti.

Özellikle tok olanlar acın halinden anlamadığı için, buna da karşıyım. “Yahu Fakire fukaraya makrana şeker veriyorlar onların oylarını alıyorlar.” diyorlar ben bunlara katılmıyorum diyen Vahap Seçer, “Ben Belediyenin kasasını sonuna kadar, yoksullara açacağım. Onların parasını onlara vereceğim. Benim kapım ranta kapalı olacak.  Her yerde söylüyorum. Bu memleket en fazla hırsızlardan çekiyor. Bu memleketin kaynakları var.

Dünyayı gezin Tarsus ovası gibi bir ova bulamazsınız. Mersin gibi bir kent bulamazsınız. Bazı kentler vardır. Sanayisiyle ünlü, bazı kentler vardır turizmiyle ünlü bazı kentler vardır tarımıyla marka kent olmuş. Ama allan Mersin’ her şeyi vermiş Tarımı da vermiş. Turizmi de vermiş. Sanayiyi de vermiş. Ormanı da vermiş. Denizi de vermiş. Bütün bu potansiyelleri açığa çıkaracağız.” sözlerini kullandı.

GERÇEK GÜNDEM

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı