En Son Haber 34

Yaşar, Serhat’ta Pusatlılarla Buluştu

Yaşar, Serhat’ta Pusatlılarla Buluştu
EHA.Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, 2 bin haneli Kayseri Pusatlı Köyü Derneği’ni ziyaret etti.
Yaşar, “Yenimahalle’ye Huzur ve Barış Getirdik”
Köylülerin yoğun ilgi gösterdiği Yaşar, “Sizin içinizden biriyim. 56 yıldır Yenimahalleliyim. 10 yılda yaptıklarım da Serhat Mahallesi de ortada. Komşunuz, eşiniz, dostunuz çevrenizde beni tanıyan birileri muhakkak vardır. Beni sorun ve ona göre karar verin” dedi.

Yenimahalle 10 yılda Türkiye’ye örnek oldu

Yaşar, “İlçemiz bugün yaptıklarımızla Türkiye’de konuşulan, yatırımları ve sosyal belediyecilik çalışmaları örnek bir ilçedir. Ama Yenimahalle’de asıl yaptığımız şey birleştirici olmaktır. Kaybolan komşuluk ve kardeşlik bağlarını güçlendirmektir. Ben belediye başkanı olarak buna örnek olmak için elimden geleni yaptım. Kimseyi dini, dili, ırkı, mezhebi sebebiyle ayırmadım. Cami de yaptım, cemevi de yaptım. Bana oy verdi, vermedi demedim, her mahalleye eşit hizmet götürdüm. Makam odamın kapısına gelip de geri dönen hiçbir vatandaşımız olmadı” diye konuştu.Yaşar, Serhat’ta Pusatlılarla Buluştu resim ile ilgili görsel sonucuKurumlarla uyum içinde çalıştık

Yenimahalle Belediyesi olarak tüm kurumlarla uyum içinde çalıştıklarını da belirten Yaşar, “Kurumlar arası uyum içinde çalışmak Yenimahalle’ye huzur ve barışı getirdi. Çünkü bizim kavgamızın faturasını sizler ödüyorsunuz. Kütahya Dumlupınar’a bir misafirhane ve sosyal tesis yaptık, teslim ettik. Oradaki belediye MHP’liydi, banane demedim. Diyemem çünkü o topraklar bu ülke için çok önemli. Ben bu ülkenin ne zorluklarla kurtarıldığını, cumhuriyetin nasıl kurulduğunu en iyi bilenlerdenim. Bugüne kadar nasıl birlik içinde yaşadıysak bundan sonra da öyle olacak. Farklılıklarımızı zenginlik sayarak bu ülkeye hizmet etmeye devam edeceğiz. Benim sevdam halk sevdası, Benim sevdam Yenimahalle sevdası. Benim sevdam laik, demokratik Türkiye Cumhuriyeti sevdası” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı