En Son Haber 34

Zile CHP Örgütü, Köylülerle kucaklaşıyor

Zile CHP Örgütü, Köylülerle kucaklaşıyor

EHA.Cumhuriyet Halk Partisi Zile İlçe Örgütü, Zile ilçesinde bulunan 4 köye çıkartma yaptı ve ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımında bulundu.

CHP Zile İlçe Başkanı
Ali Rıza Bozdemir, CHP Zile Kadın Kolları ve yönetimi ilçede bulunan köylülerle kucaklaştı. Büyük aköz, Ali Hoca, Şeyh köy ve Acıpınar köylerini ziyaret eden İlçe. Örgütü muhtarların ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Ziyaret öncesi tespiti yapılan ihtiyaç sahibi ailelere de gıda yardımı yapıldı.


‘Köylü Milletin Efendisidir’
Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Köylü Milletin Efendisidir” sözlerinin altını çizen Başkan Bozdemir, “ilçemizde 114 köyümüz mevcut. Bu köylerimizin farklı bir çok sorunu var. Biz bunları tespit etmek, gerekli kurumlara iletmek ve takibini yapmak için bugün buradayız, yarın başka bir yerde. Yapacağımız ne varsa sahada yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnanın vatandaş bizi görünce öyle mutlu oluyor ki. Neden biliyor musunuz? Kapılarını seçimden seçime çalan partililer olunca, köyde yaşayan vatandaşım kendini yalnız hissediyor. Biz göreve geldiğimiz günden bugüne durmadan çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz. Hizmet aşkı böyledir aslında. Önemli olan bir artı değer katabilmek. Ufakta olsa bir sorunu çözmenin mutluluğu bütün günümüzün yorgunluğunu alıyor. Atamızın bize mirası olan köylülerimize kapımız her zaman açık. Atamızın dediği gibi “Köylü Milletin Efendisidir” diyor, her zaman bir bardak çaylarını içmeye geleceğimizi belirtmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı