En Son Haber 34

Zile Mahalle muhtarlarından CHP’li Bozdemir’e hayırlı olsun ziyareti

Zile Mahalle muhtarlarından CHP’li Bozdemir’e hayırlı olsun ziyareti

Tokat’ın Zile ilçesi  mahalle muhtarları CHP ilçe Başkanlığını ziyaret etti. İlçe Başkanı Bozdemir, her zaman muhtarlar ile omuz omuza olacaklarını belirterek sorunları hep birlikte çözeceklerini söyledi.

Zile mahalle Muhtarları CHP İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir’i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Muhtarlar sorun ve sıkıntıların çözümü noktasında CHP’nin her zaman yanlarında olduğunu ifade ederek “Her zaman sorun ve sıkıntılarımızı CHP yönetimine getirdik ve her zamanda getirmeye çalışacağız.” ifadelerinde bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir ise, muhtarlığın hizmet noktasında önemli mevki olduğunu dile getirerek “Muhtarlara her zaman mahallelerdeki sorun ve sıkıntıların çözümü noktasında önemli görevler, sorumluluklar düşüyor. Mahallelerinde sorunlarını çözeceklerini yürekten inanıyorum. Diyen Başkan Bozdemir Cumhuriyet Halk Partisi olarak elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Bizde Zile Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Sargın ile birlikte sizlerin yanında olacağız” şeklinde konuştu.

Zile’de tüm mahalle muhtarı ile istişare içerisinde olacaklarını ifade eden Bozdemir , “Biz muhtarlarımız ile her ortamda ve ne zaman isterlerse bir arada olacağız. Geçen dönemi birlikte geçirdik, Zile muhtarlarımızın yakın ilgi ve sıcak sohbetlerini gördük ve hangi hizmetler yapılacaksa bizler ile paylaştılar. Ben bu dönemde de sağlıklı hizmetler yapacaklarına inanıyorum. Biz bu hizmetler için omuz omuza vereceğiz” ifadelerine yer verdi.

Yeni seçilen muhtarlara da görevlerinde başarılar dileyen Başkan Ali Rıza Bozdemir, “Her zaman muhtarlar ile iç içe olacağız. Hepinize ayrı ayrı başarılar diliyorum” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı