En Son Haber 34

Zile’nin iki efsane Başkanı umut verdi

Zile’nin iki efsane Başkanı umut verdi
EHA.Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek, ilçe kongresinde başkan seçilen Ali Rıza Bozdemir ve yönetim kurulunu tebrik etti.

Sargın , “Sosyal demokrasi ve Zile’nin geleceği adına yapılacak tüm çalışmalarda, İlçemiz Belediyesi olarak sizlerle istişare içinde olacak, ayrı gayrı demeden birlikte çalışacağız” dedi.

CHP Zile İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen buluşmada  Belediye Başkanı Şükrü Sargın ’ın yanı sıra, Başkan yardımcıları ile birlikte meclis üyeleri’de katıldı ilçe kongresinde başkanlığa yeniden seçilen Ali Rıza Bozdemir ve yönetim kurulu üyelerini tebrik eden Sargın , “Bize yakışan bir kongre sürecini Zile’de yaşadık. Hoşgörü ikili diyaloglarla aday olup çekilen oldu. Sizinle birlikte yarışa giren, yol arkadaşımıza partimizin bu demokrasi kültürünü en iyi şekilde yaşattıkları için kutluyorum” diye konuştu.

Başkan Sargın Genç ve dinamik bir kadronuz var 

Başkan Sargın , “Devraldığınız bu bayrağı daha da yükseklere taşıyabilmek önemlidir. Genç, dinamik bir yönetim kadronuz var. Her alanda bu genç arkadaşlarımızın görev alması gerektiğini düşünüyorum. Bu noktada Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu temsilen taşıdığınız bu görev süresince, partimizin ilkeleriyle şekillenecek bir hayat için sürdürülen mücadele bayrağının daha da yukarı taşınması,Zile’nin ve halkımızın geleceği adına güzel işlere imza atılması noktasında ilçemiz Belediyesi olarak sizlerle istişare içinde olacak, ayrı gayrı demeden birlikte çalışacağız. İnşallah güzel işlere imza atacağız. Sosyal demokrat bir yaşamın hüküm sürdüğü, demokratik parlamenter rejimin yeniden hayat bulduğu, Genel Başkanımız sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun kutuplaşmaları ortadan kaldırarak inşa ettiği Millet İttifakı anlayışına sahip çıkarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu duygularla bir kez daha başkan seçilmenizi kutluyor, size çalışma arkadaşlarınıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Değerli Belediye Başkanımıza bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederim 

CHP Zile İlçe Başkanı Ali Rıza Bozdemir’de Başkan Şükrü Sargın’a başarı dilekleri ve temennileri için teşekkür etti.Bozdemir, “Kol kola, yan yana demokrasi ve hoşgörü kültürü içerisinde ilçe kongresini geride bıraktığımız için mutluyum. Her ne kadar başkanlık yarışına girmiş olsak da, biz bir aileyiz. Seçim geride kaldı. Şimdi hep birlikte çalışma zamanı” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Haber İhbar Hattı